چهارشنبه ۱۳۹۲/۰۸/۱۵

با حضور نايب رئيس مجلس شوراي اسلامي؛

مهندس نصرتي ، شهردار قزوين معرفي شد

در مراسمي با حضور نايب رئيس مجلس شوراي اسلامي مسعود نصرتي به عنوان شهردار قزوين معرفي شد.

فارس:  در مراسمي با حضور حجت‌الاسلام سيد محمدحسن ابوترابي فرد نايب رئيس مجلس شوراي اسلامي مسعود نصرتي براي دومين بار به عنوان شهردار قزوين معرفي شد.

در اين مراسم که ديشب در سالن مفاخر عمارت شهرداري قزوين برگزار شد، نصرتي در حضور منوچهر حبيبي معاون هماهنگي امور عمراني استاندار، حجت‌الاسلام اسماعيل صادقي نيارکي دادستان، نادر محمدزاده مديرکل راه و شهرسازي، عباس ظاهري رئيس و اعضاي شوراي اسلامي شهر، معاونان و مديران شهري حکم ابلاغي وزير کشور را براي ادامه فعاليت خود در سمت شهردار قزوين دريافت کرد.
در بخشي از اين حکم که از سوي معاون استاندار قرائت شد، آمده است: «با توجه به پيشنهاد شوراي اسلامي شهر قزوين نظر به توانمندي، شايستگي و تجارب ارزنده به موجب اين حکم جنابعالي را به سمت شهردار قزوين منصوب مي‌نمايم.»
همچنين در اين حکم از شهردار قزوين خواسته شده است تا با در نظر گرفتن عدالت در رسيدگي به مناطق مختلف شهر و انجام وظايف محوله، در خدمت به مردم قزوين بکوشد.
در اين مراسم حبيبي معاون استاندار نيز با تأکيد بر ضرورت اجراي عدالت در خدمات‌رساني به مناطق مختلف شهر، از شهردار و تيم مديريت وي خواست تا پيگيري امور و نظارت بر آن را در کنار شجاعت، جسارت و توکل به خدا براي پيشبرد امور شهر مورد توجه قرار دهند. 
گفتني است محمود نصرتي از 19 فروردين‌ماه 88 از سوي اعضاي دوره سوم شوراي اسلامي شهر قزوين به عنوان شهردار انتخاب شد و تا 26 شهريورماه سال جاري و به پايان رسيدن دوره سوم در اين سمت فعاليت کرد.
وي با آغاز کار شوراي چهارم و پس از دو هفته بررسي و تبادل نظر اعضاي شوراي شهر به اتفاق آراي 13 عضو شورا براي دومين بار انتخاب و در نتيجه در سمت شهردار قزوين ابقا شد.


 

تصاویر مرتبط