شنبه ۱۳۹۹/۰۴/۱۴

درافشانی:

آماده پذیرش و اجرای ایده های جدید در حوزه علوم قرآنی هستیم

درافشانی، معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین گفت:آماده پذیرش و اجرای ایده‌های جدید در حوزه علوم قرآنی هستیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین؛ محمد درافشانی در جریان بازدید از بیست و یکمین مرحله داوری طرح تجلیل از حافظان قرآن کریم که به مناسبت دهه کرامت در مهدهای قرآن کریم در حال برگزاریست، اظهار کرد: سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین همواره در حوزه‌های مختلف فرهنگی نقش حمایتی و نظارتی داشته و کار اجرایی را به دست کارشناسانی سپرده که نقاط ضعف و قوت را می‌شناسند.

وی افزود: آمادگی داریم تا هرساله ضمن برگزاری مراسم تجلیل از حافظان قرآنی، طرح داوری آنان را دو یا سه بار درسال با محوریت مهدهای قرآنی برگزار کنیم چراکه این کار به افزایش کیفیت کار کمک خواهد کرد.

معاون شهردار تصریح کرد: آماده پذیرش طرح‌ها و ایده‌های جدید در بخش علوم قرآنی هستیم تا با بهره مندی از ظرفیت فعالان این عرصه و مهدهای قرآن، آنها را اجرا کنیم.

درافشانی بیان کرد: می‌توانیم با استفاده از پتانسیل و ظرفیت فضای مجازی طرح‌های قرآنی را اجرا کنیم تا نسل جدید اُنس بیشتری با کلام وحی داشته باشند و به تبع آن آسیب‌ها و چالش‌های موجود در خانواده‌ها و جامعه کمتر شود.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط