سه‌شنبه ۱۳۹۲/۰۹/۰۵

حجت الاسلام عالي، استاد حوزه علميه قم:

مديران دست مردم را بگيريد تا خدا و اهل بيت دستشان را بگيرند

شما مديران تا مي توانيد دست مردم را بگيريد تا خدا و اهل بيت دست شما را جايي که محتاج هستيد بگيرند./سقوط انسان ها در يک لحظه به خاطر يک بي توجهي و غفلت به وجود مي آيد.

 

استاد سطح عالي حوزه علميه قم گفت: سقوط انسان ها در يک لحظه به خاطر يک بي توجهي و غفلت به وجود مي آيد.
به گزارش اداره روابط عمومي و امور بين الملل شهرداري قزوين؛ حجت الاسلام و المسلمين مسعود عالي صبح امروز در جمع رئيس و اعضاي شوراي اسلامي شهر و شهردار قزوين و مديران شهري در سالن مفاخر شهرداري با اشاره به داستان" امام موسي کاظم(ع) و علي ابن يقطين- وزير هارون الرشيد " گفت: به خاطر يک لحظه عدم توجه علي ابن يقطين به ابراهيم جمال، امام ايشان را به حضور نپذيرفت و علي ابن اليقطين براي قبولي حج و پذيرش دوباره مجبور به گرفتن رضايت از ابراهيم جمال شد.
وي با اشاره به اهميت زيارت با معرفت قبور ائمه و با حضور قلب نيز گفت: اينکه برخي به ائمه و اهل بيت توجه دارند ولي به دوستداران اهل بيت توجه ندارند موجب مي شود در زندگي چوبي بخورند و تنبيه شوند.
حجت الاسلام عالي با بيان اينکه اگر کسي يک شيعه را به هر دليلي تحقير کند ائمه را تحقير کرده است افزود: اگر درست به مشکلات و گرفتاري ها مادي و دنيوي نگاه کنيد مي بنيد ريشه همه اينها ناشي از بي توجه به مردم دوستدار اهل بيت است.
استاد سطح عالي حوزه علميه قم ادامه داد: اگر دچار مشکلي شديد سعي کنيد موضوع را جبران کنيد و با ائمه قهر نکنيد و با حضوع درصدد جبران برآييد.
وي در ادامه خطاب به مديران شهري و شوراي شهر قزوين گفت: خدا به شما توفيق خدمت به مردم را داده است و سعي کنيد کارهاي مردم را به نحو احسن انجام دهيد
حجت الاسلام عالي با بيان اينکه امام علي (ع) براي رسيدگي به مشکلات به جلوي درب دارالعماره مي رفت تا مردم کمتر به زحمت بيفتند گفت: بنابراين شما مديران تا مي توانيد دست مردم را بگيريد تا خدا و اهل بيت دست شما را جايي که محتاج هستيد بگيرند.
پايان پيام

تصاویر مرتبط