پنجشنبه ۱۳۹۹/۰۵/۰۹

به مناسبت روز اهدای خون انجام شد؛

تقدیر شهردار و اعضای شورای شهر قزوین از کارمندان سازمان انتقال خون

سیاوش طاهرخانی،شهردار،حکمت اله داودی رئیس،فصیحی رامندی رئیس کمیسیون مالی اقتصادی، قافله باشی رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر قزوین و درافشانی معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین به مناسبت نهم مرداد روز جهانی اهدای خون از کارکنان پایگاه منطقه‌ای انتقال خون استان تقدیر کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین؛طاهرخانی،شهردار قزوین در این مراسم با بیان این مطلب که اهدای خون اقدامی خداپسندانه است،گفت:خوشبختانه با خدمات ارزنده و خوبی که کارکنان سازمان انتقال خون ارائه می دهند،قزوین جزو شهرهای دارای رتبه در زمینه اهدای خون در سطح کشور است.

درافشانی،معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین نیز هدف از حضور مجموعه مدیریت شهری در سازمان انتقال خون استان قزوین را قدردانی از کارکنان خدوم این سازمان که در شرایط فعلی شیوع ویروس کرونا همچنان پرتلاش مشغول خدمات رسانی به شهروندان هستند،ذکر کرد.

محمد درافشانی افزود:همچنین با گروهی از بانوان مربی ورزش صبحگاهی سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین هماهنگ شد تا به مناسبت روز اهدای خون با حضور در سازمان انتقال خون اقدام به اهدای خون نمایند.

دهبالایی،مدیرکل انتقال خون استان قزوین نیز از اقدام ارزشمند سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین جهت قدردانی از کارکنان سازمان انتقال خون و همچنین هماهنگی جهت حضور بانوان مربی ورزش صبحگاهی در این سازمان قدردانی کرد.

مهدی اکبری دهبالایی با اشاره به سهم کم بانوان در اهدای خون افزود: کم بودن اهدای خون در بین بانوان به خاطر باورغلط فقر خونی در بین آن‌ها است در صورتی که پزشکان ما قبل از اهدای خون، بانوان را معاینه و از آن‌ها آزمایش می‌گیرند.

وی با اشاره به ترس و نگرانی مردم از شیوع بیماری کرونا از مراکز انتقال خون، گفت: شهروندان باید توجه کنند که نکات بهداشتی در مراکز اهدای خون به صورت کامل رعایت می‌شود و نباید هیچ گونه نگرانی بابت شیوع این بیماری در مراکز اهدای خون داشته باشند.

پایان پیام.

 

 

 

تصاویر مرتبط