چهارشنبه ۱۳۹۲/۰۹/۲۰

وزيري‌نژاد، مديرعامل سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين خبر داد؛

نصب و راه‌اندازي سامانه مديريت برنامه و بودجه "حسيب" در هفته آينده

سامانه مديريت برنامه "حسيب" خريداري شده و در هفته آتي در سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين نصب و راه اندازي خواهد شد.

مديرعامل سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين گفت: يکي از مهمترين مزاياي سامانه مديريت برنامه و بودجه "حسيب"، ساماندهي امور کارپردازي و درخواست کالا است که اين سامانه از سازمان آمار و فناوري اطلاعات شهرداري مشهد خريداري شده است.

به گزارش روابط عمومي سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين؛ سعيد وزيري نژاد با اعلام خبر فوق افزود: کاربرد اصلي اين سامانه نظم بخشي و ساماندهي به امورات درخواست کالاها و ساماندهي بخش کارپردازي و تسهيل برنامه درخواست ها و خريد ها تعريف شده است.

وي ادامه داد: در قراردادي که با شهرداري مشهد منعقد شده، فروشنده تمامي تجهيزات و بسته هاي اطلاعاتي لازم از قبيل سخت افزار، شبکه ي کامپيوتري، آماده سازي سايت، فرم چاپي مورد نياز و ديگر لوازم ديگر را اعلام کرده و کار مربوط به مديريت آماده سازي داده ها، پياده سازي نهايي، رهبري و عمليات توسعه و پشتيباني سيستم را بايد در محل سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين انجام دهد.

وزيري نژاد يادآور شد: براي اين سامانه زير مجموعه اي تعريف شده که شامل فهرست بهاء، تأمين کنندگان و پيمانکاران، قراردادها و تعهدها، تابلو مديريت تنظيمات تک کاربره، سيستم مديريت بودجه و اعتبارات، مديريت هزينه، ميز کار و آرشيو مکاتبات مي باشد.

اين مسوول ارائه خدمات فني و تخصصي نرم افزار (بر اساس شرح خدمات و از طريق شبکه هاي ارتباطي راه دور) و اعزام متخصص به محل اجراي سامانه را از ديگر مزيتهاي آن برشمرد.

مدير عامل سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين ادامه داد: خطاهاي نرم افزار که ناشي از عدم استفاده صحيح و يا به دلايل غير قابل پيش بيني مثل ويروس ها و خسارات سخت افزاري باشد، در اين سامانه رفع مي شود.

وي در پايان افزود: تهيه گزارش دوره اي و موردي، اعمال تغييرات و اصلاحات در کد برنامه همکاري، تأمين امنيت سيستم آموزش و بازآموزي راهبران و کاربران، تسهيل و به روز رساني جزوه راهنمايي مديران، ارائه مشاوره به خريدار و همکاري با آن (در صورت شرايط قهري در اسرع وقت) و ارائه مشاوره فني در استقرار بانک هاي اطلاعاتي، مطابق با آخرين متد روز، به عهده شرکت فروشنده مي باشد.

پايان پيام

  

تصاویر مرتبط