سه‌شنبه ۱۳۹۹/۰۵/۲۸

داودی،رئیس شورای اسلامی شهر قزوین:

اقدامات پیشگیرانه بیماری کرونا در اولویت مدیریت شهری است

داودی،رئیس شورای اسلامی شهر قزوین گفت: اقدامات پیشگیرانه برای مقابله با شیوع ویروس کرونا از مهم‌ترین اولویت‌های مجموعه مدیریت شهری قزوین است و در این راستا آنچه در توان داریم به کار گرفته ایم.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین؛ داودی،حکمت اله داودی در ویژه برنامه نکوداشت آزادگان سرافراز شهرداری و زوج‌های مدافع سلامت کهن شهر قزوین که با عنوان «سیمرغ های عاشق» در عمارت شهرداری قزوین برگزار شد،افزود:مجموعه شورا و شهرداری قزوین در مبارزه با کرونا و کمک‌های مالی به کادر درمانی در آغاز شیوع ویروس کرونا در استان پیشگام بودند.

وی اظهار کرد:همچنین در اجرای طرح‌های گندزدایی و ضد عفونی معابر نیز مجموعه مدیریت شهری قزوین اقدامات مؤثری انجام دادند و در رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و تأمین اعتبار مورد نیاز و کمک به کادر درمان و بهداشت استان هم پیشقدم بودند.

داودی ضمن تقدیر از تلاش های کادر درمان و بهداشت استان قزوین افزود: کادر درمان ایثارگرانه وارد میدان مبارزه با کرونا شدند و با جانفشانی و صبوری در امر درمان بیماران تلاش می کنند که این جای قدردانی فراوان دارد.

وی در ادامه گفت:به پاس قدردانی از کادر درمانی،المان مدافعان سلامت توسط مجموعه مدیریت شهری قزوین ساخته خواهد شد و از دانشگاه علوم پزشکی خواسته ایم تا طرح و ایده خود را در خصوص این المان به شهرداری قزوین اعلام کنند،این المان در یکی از نقاط شهری نصب خواهد شد.

رئیس شورای اسلامی شهر قزوین تصریح کرد: از شهروندان قزوین انتظار داریم برای قدردانی از تلاش شبانه روزی کادر درمانی حتما در ترددهای شهری از ماسک استفاده کنند و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، کادر درمان را در مهار ویروس منحوس کرونا یاری کنند.

داودی اضافه کرد:قرمز بودن شهر قزوین شایسته مردم فهیم این شهر نیست و نباید با بی توجهی برخی شهروندان خستگی مدافعان سلامت در تنشان بماند و این همه تلاش زیر سوال برود و تنها راه حمایت از تلاشگران عرصه سلامت توجه به نکات بهداشتی است.

وی در بخش دیگری از سخنانش گفت:آزادگان سرافراز کشورمان با تحمل شکنجه‌های بعثی‌ها توانستند عزت اسلامی را به نمایش بگذارند و افتخار و عزت را برای نظام به ارمغان آوردند.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط