دوشنبه ۱۳۹۹/۰۶/۱۰

درافشانی:

مجموعه مدیریت شهری در اجرای طرح ها و برنامه ها نگاه ویژه‌ای به مناطق کم برخوردار دارد

درافشانی، معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین گفت: رویکرد شهرداری و شورای اسلامی شهر قزوین نسبت به حوزه های فرهنگی،اجتماعی و ورزشی مثبت بوده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین؛محمد درافشانی، معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری در دیدار لطف ا... سیاهکلی، نماینده مردم قزوین در مجلس یازدهم شورای اسلامی با وی، افزود: مدیریت شهری قزوین با تمام توان در راستای توسعه متوازن خدمات و ایجاد شور و نشاط اجتماعی در میان شهروندان تلاش می کند.

این مقام مسئول با بیان این مطلب که محور برنامه های شهرداری قزوین فرهنگسازی و ایجاد نشاط اجتماعی و تقویت حس تعلق در شهروندان است، بیان کرد: سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری در طول سال همواره تلاش کرده تا در مناسبت های مختلف ملی و مذهبی برنامه های مختلفی را در سطح شهر قزوین و نواحی منفصل شهری اجرا کند.

وی رويکرد مجموعه مديريت شهري قزوين را توسعه مراکز فرهنگي به صورت متوازان در شهر و نواحي منفصل شهري ذکر کرد و گفت: تا پایان سال چندین فرهنگسرا و سالن ورزشی در مناطق کم برخوردار شهر افتتاح و بزرگترین فرهنگسرای استان قزوین در شهرک مینودر درحال ساخت است.

درافشانی با اشاره به حمایت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری از انجمن های هنری و سایر تشکل ها و انجمن فرهنگی و اجتماعی،گفت: برای آنکه شاهد اتفاقات خوب در حوزه فرهنگ در سطح شهر قزوین باشیم باید تمامی دستگاه های فرهنگی و متولیان امر مشارکت فعال داشته باشد.

این مسئول در بخش دیگری از سخنانش به ساخت دو فیلم مستند شبیه نامه (تعزیه) قزوین و قزوین نما اشاره کرد و گفت: هماهنگی لازم انجام شده است تا این مستندها در یکی از شبکه های سراسری پخش شود.

وی در ادامه افزود: شهرداری قزوین آمادگی کامل جهت توسعه فرهنگی و رونق گردشگری قزوین را دارد، البته برند شدن و رونق صنعت گردشگری قزوین نیازمند همکاری و مشارکت همه متولیان امر می باشد و بدون همدلی همه مسئولان این مهم انجام نمی شود.

درافشانی در بخش پایانی سخنانش به شرح برنامه های سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری پرداخت و گفت: مجموعه مدیریت شهری قزوین تمام توان و امکانات خود را جهت خدمات رسانی به شهروندان، ایجاد نشاط اجتماعی، امید به زندگی، توسعه فرهنگ شهروندی و رونق گردشگری به کار گرفته است، امیدواریم سایر مسئولان نیز پای‌کار بیایند تا قدم‌های مثبت و گام های بلندتری جهت برند شدن و رسیدن کهن شهر تاریخی قزوین به جایگاه اصلی اش برداریم.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط