یکشنبه ۱۳۹۹/۰۶/۳۰

حجت الاسلام قجر،رييس ستاد اقامه نماز شهرداري قزوين:

مسابقات كتابخواني نماز ويژه كاركنان شهرداري قزوين برگزار شد

حجت الاسلام قجر؛رييس ستاد اقامه نماز شهرداري قزوين خبر داد:مسابقات كتابخواني نماز،ويژه كاركنان شهرداري قزوين و سازمان هاي تابعه آن برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان فرهنگي، اجتماعی و ورزشي شهرداري قزوين،: حجت الاسلام عبادالله قجر افزود:220 نفر از كاركنان شهرداري قزوين در اين دوره از مسابقه كتابخواني شركت كردند كه به 35 نفر برگزيدگان هدایایی اهداءخواهد شد.

وی اظهار کرد: مسابقات كتابخواني نماز با هدف ارتقای سطح دانش دینی در زمینه مفاهیم و مبانی نماز،ترویج و گسترش فرهنگ نماز و همچنین تبیین بیشتر معارف نماز در بین کارکنان شهرداري قزوين و سازمان هاي تابعه آن برگزار شد.

حجت الاسلام قجر با بیان این مطلب که كتاب «نماز در قرآن» برگرفته از تفسیر نور حجت الاسلام و المسلمین محسن قرائتی منبع مورد استفاده در اين مسابقه بود،اظهار کرد:اين كتاب به صورت رايگان در اختيار كاركنان شهرداري قزوين و سازمان هاي تابعه قرار گرفت.

رييس ستاد اقامه نماز شهرداري قزوين در ادامه گفت:مسابقه كتابخواني نماز براي سومین سال متوالي به صورت الكترونيكي برگزار شد كه خوشبختانه مورد استقبال کارکنان شهرداری قرار گرفت،مطمئنا برگزاری مسابقه كتابخواني به صورت الكترونيكي تاثير بسزايي در كاهش هزينه ها و اتلاف وقت همکاران دارد.

به گفته وی برگزاری چنین مسابقاتی فرصت مغتنمی است تا کارکنان با معارف نماز بیشتر آشنا شوند و در جهت رشد فکری و عقیدتی خود تلاش کنند.

وي در پايان تاكيد كرد: اين مسابقه كتابخواني توسط ستاد اقامه نماز شهرداري قزوين و با همكاري سازمان فرهنگي،اجتماعي و ورزشي، سازمان فناوري اطلاعات و ارتباطات و نيز معاونت برنامه‌ريزي و توسعه سرمايه ‌انساني شهرداري قزوين برگزار شد.

شایان ذکر است به دلیل استقبال کم نظیر کارکنان جهت شرکت در مسابقه کتابخوانی و به دلیل پاره ای از مشکلات و اخلال در سیستم شبکه ای بعضی از ادرات تابعه شهرداری ، تعداد قابل توجهی از افراد موفق به شرکت در این مسابقه نشدند به همین دلیل تصمیم بر این شد که یک مرحله ی دیگر با موضوع یاد شده مسابقه کتابخوانی برگزار شود.

پایان پیام

تصاویر مرتبط