سه‌شنبه ۱۳۹۲/۱۱/۰۱

بهزادپور، معاون شهردار قزوين:

تلاش کارگاه يک جرعه زندگي در ارتقاء مهارت ارتباط کلامي شهروندان مفيد است

کارگاه‌هاي آموزشي يک جرعه زندگي توانسته به صورت هنرمندانه در راستاي افزايش مهارت نوجوانان در زندگي شهري، تلاش کند.

معاون خدمات شهري شهرداري قزوين در جريان بازديد از کارگاه آموزشي يک جرعه زندگي "مردم" را سرمايه هاي اجتماعي شهر برشمرد و بر استفاده از اين سرمايه، در تحقق برنامه هاي شهري، تأکيد کرد.

به گزارش روابط عمومي سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين؛ حسين بهزاد پور افزود: اين تعامل دو طرفه با مردم، مي تواند به صورت مشارکتي تحقق يابد و در طول سال استمرار داشته باشد.

وي در اين بازديد ضمن مثبت ارزيابي کردن بازتابهاي کارگاه " يک جرعه زندگي" افزود: تمامي فعاليتهايي که در شهرداري انجام مي شود براي ارتقاء زندگي شهر نشيني است.

وي اضافه کرد: يکي از نمونه هاي واقعي و عيني خدمات شهري، برگزاري کارگاهها و کلاسهاي آموزشي است که از سوي سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين اجرا مي شود و اگر افراد از اين ظرفيتها بهره ببرند به دانش و تخصص در زمينه هاي مختلف شهروندي و حتي علم روز مجهز مي شوند و به عنوان نيروي کارآمد در کنار شهرداري قرار مي گيرند.

 اين مقام مسوول يادآور شد: با توجه به اينکه سازمانهاي مختلفي در شهرداري قزوين همچون مديرست پسماند، ترافيک، آتش نشاني و پارکها و فضاي سبز در مجموعه ي معاونت شهري گنجانده مي شوند، مي توانند از طرح محله ي ما براي اجراي برنامه هاي آموزشي و خدماتي خود بهره ببرند.

وي با اشاره به نتايج مثبتي که ساختار و نحوه ي کاري طرح محله ما در پي دارد، گفت: با استفاده از توان محلات کارها مردمي پيش خواهد رفت و از سويي کيفيت امور ارتقاء يافته و در اين فضا، هزينه ها کمتر مي شود.

بهزاد پور همچنين گفت: در اين سيستم، نکات و مشکلاتي در شهر براي مسئولان و متوليان پديدار مي شود که از نگاه شهروندان دور نمانده و شهروندان رسالت ارزشمندي را در انعکاس اين واقعيات در نگاه مسئولان براي رفع و از بين بردن، بر عهده دارند.

پايان پيام 

تصاویر مرتبط