سه‌شنبه ۱۳۹۲/۱۱/۰۱

آريان، معاون سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين:

نمايش شاد "دوستاي دندون" در فرهنگسراي بانو بروي صحنه رفت

نمايش شاد و موزيکال "دوستاي دندون" براي کودکان قزويني از 24 دي تا 7 بهمن ماه سال جاري در سالن آمفي تئاتر فرهنگسراي بانو حضرت زهرا (س) در حال نمايش است.

معاون فرهنگي سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين گفت: در راستاي بهداشت و سلامت دهان و دندان در بين کودکان و آگاهي بخشي به جامعه، نمايش "دوستاي دندون" با همکاري سه ارگان ديگر در قزوين اجرا مي شود.

به گزارش روابط عمومي سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين؛ صادق آريان افزود: موضوع اين نمايش به زبان داستاني براي کودکان روايت مي شود به طوريکه آنان در فضاي خودماني و شاد با آموزشهاي مربوط به حوزه بهداشت دهان و دندان آشنا مي شوند.

آريان يادآورشد: برگزاري برنامه هاي اينچنيني در شهر، به خصوص براي قشر کودک و نوجوان يکي از مهمترين اقدامات در راستاي فرهنگ سازي و آموزش مباحث شهروندي به جامعه است.

وي با بيان اينکه واحد سلامت دهان و دندان معاونت بهداشتي، سازمان بهزيستي و اداره کل آموزش و پرورش، سازمان فرهنگي ورزشي را در اجراي اين برنامه ياري مي رسانند، افزود: مهدهاي کودک و مدارس ابتدايي مهمترين مخاطبان اين تئاتر به شمار مي روند و از آنجاييکه زمان رزرو بليط آغاز شده، تاکنون قريب يک هزار نفر براي ديدن نمايش اعلام آمادگي کردند و تا 7 بهمن ماه فرصت دارند.

گفتني است؛ محمد حاجي زاده کارگردان و سرپرست گروه، فرشيد قلي پور نويسنده، فرامرز نصيري آهنگساز و سحر حاجي آقاسي، مختار ايماني فر، غلام قلندري و محمد حاجي زاده بازيگران اين نمايش را تشکيل مي دهند.

لازم به ذکر است، علاقه مندان شرکت در اين نمايش مي توانند با شماره 09127831710 تماس بگيرند.

پايان پيام

تصاویر مرتبط