پنجشنبه ۱۳۹۲/۱۰/۲۶

با حضور عسگري رئيس اداره حراست شهرداري قزوين:

موسوي، مسئول حراست سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري شد

مراسم معارفه سيد حامد موسوي مسئول جديد حراست سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين برگزار شد.

رئيس اداره حراست شهرداري قزوين در مراسم معارفه سيد حامد موسوي مسئول حراست سازمان فرهنگي ورزشي، وجود واحد حراست در هر مجموعه ي فرهنگي را لازم و ضروري اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومي سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين؛ عباس عسگري افزود: "حراست"، امنيت رواني هر مجموعه اي را تأمين کرده و تهديدها را به فرصت تبديل مي کند.

تصميم سازي، يکي از وظايف مهم واحد حراست

عسگري در ادامه يکي ديگر از وظايف حراست را در تصميم سازي اعلام کرد و گفت: اثرگذاري و مهمتر از آن پاسخگويي در برابر اقداماتي که در مجموعه از سوي واحد حراست صورت گرفته، از جمله وظايف اين بخش مهم است.

 رئيس اداره حراست شهرداري قزوين در ادامه با اشاره به فرا رسيدن ايام ا... دهه  مبارک فجر تأکيد کرد: به طور حتم پس از پيروزي انقلاب روزهاي ارزشمند و مقدسي در نظام اسلامي رقم مي خورد، چراکه تشکيل حکومت اسلامي نعمت بزرگي براي ايران بود.

استقرار واحد حراست، گام مهمي در جهت شکوفايي ظرفيتها

در ابتداي مراسم مدير عامل سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين با ارائه گزارشي، روند پيشرفت امور در سازمان متبوع خود را از بدو تشکيل تاکنون، تشريح کرد.

وزيري نژاد استقرار واحد حراست و حضور مدير جديد آن در سازمان فرهنگي ورزشي را گام ديگري در جهت شکوفايي ظرفيتهاي اين نهاد برشمرد.

اين مسئول از قرار داشتن سازمان فرهنگي ورزشي در بين چهار سازمان فرهنگي برتر کشور خبر داد و پايلوت شدن سازمان فرهنگي ورزشي قزوين را در کشور مرهون تلاشهاي صورت گرفته از سوي مديران مجموعه در 5 سال اخير دانست.

وي در ادامه بيان کرد: تدوين آئين نامه هاي مختلف براي اولين بار در کشور به همت سازمان فرهنگي، گام مهمي در جهت پيشبرد اهداف تعيين شده است و شکل گيري مديريت جهادي از نکته هاي بارز الگو قرار گرفتن اين سازمان در ديگر شهرهاي کشور بوده و مرهون زحمت مديران و صرف وقت در زمان غير اداري است.

گفتني است، سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين برگزار شد، سيد حامد موسوي با صدور حکمي به عنوان مسئول حراست سازمان فرهنگي ورزشي معرفي و مشغول به کار شد.

پايان پيام

  

تصاویر مرتبط