چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۸/۰۷

همزمان با میلاد باسعادت نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) و آغاز هفته وحدت:

بیست و دومین مرحله داوری طرح تجلیل از حافظان قرآن کریم شهر قزوین برگزار می شود

درافشانی،معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین از برگزاری بیست و دومین مرحله داوری طرح تجلیل از حافظان قرآن کریم شهر قزوین به صورت مجازی،همزمان با میلاد باسعادت نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) و امام صادق(ع) و آغاز هفته وحدت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین؛ محمد درافشانی افزود: بیست و دومین مرحله داوری طرح تجلیل از حافظان قرآن کریم در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی)  در بحث تربیت 10 میلیون نفر حافظ قرآن کریم، توسعه و گسترش فعالیت‌های قرآنی، ترویج و تبلیغ فرهنگ قرآنی و نهادینه کردن آموزه‌های قرآنی و ایجاد انگیزه در بین کودکان و نوجوانان جهت حفظ کلام الله مجید برگزار می شود.

وی اظهار کرد:طرح تجلیل از حافظان قرآن کریم همزمان با آغاز هفته وحدت از 8 آبان سالجاری آغاز و به مدت 15 روز ادامه خواهد داشت.

درافشانی اضافه کرد:در این دوره از طرح تجلیل از حافظان قرآن کریم تعداد 715 نفر حافظ در قالب هزار و 430 جزء داوری خواهند شد.

این مقام مسئول در خاتمه گفت:با توجه به همه گیری بیماری کووید 19 و به جهت فاصله گذاری اجتماعی و رعایت دستورالعمل های بهداشتی برای اولین بار این آزمون به صورت مجازی و تماس تصویری همزمان با حضور حافظان قرآن و 3 نفر داور در رشته های حفظ، تجوید و صوت و لحن برگزار می شود.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط