سه‌شنبه ۱۳۹۹/۰۸/۲۷

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی برگزار می شود؛

پویش مردمی "قرار مطالعه 2420" در قزوین

درافشانی، معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین از برگزاری پویش مردمی "قرار مطالعه 2420" به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی در قزوین خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی  شهرداری قزوین؛ محمد درافشانی افزود:در این پویش مردمی درصدد هستیم تا شهروندان را تشویق کنیم تا در طول 24 ساعت شبانه روز، حداقل ۲۰ دقیقه مطالعه کنند.

وی با بیان این مطلب که این پویش تا پایان سال جاری ادامه دارد،گفت: علاقمندان به کتاب و کتابخوانی می توانند کتاب مطالعه شده را به همراه خلاصه کتاب به شماره پیام رسان (واتساپ)09100492149 ارسال نمایند، به بهترین چکیده کتاب ارسالی، جوایزی اهدا خواهد شد.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد:زیربنای هر جامعه فرهنگ است و ارتقاء فرهنگ عمومی و فرهنگ شهروندی به ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی نیز کمک خواهد کرد، مطمئنا اجرای چنین طرح هایی در ارتقای فرهنگ مطالعه موثر است.

درافشانی در خاتمه گفت:سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری همواره در تلاش است تا با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی گام های هر چند کوچکی را در ارتقای سرانه مطالعه و ترغیب شهروندان به امر مهم مطالعه بردارد.

گفتنی است؛بیست و هشتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران از ۲۴ تا ۳۰ آبان ماه ۱۳۹۹ با شعار «دانایی؛ مانایی» برگزار می‌شود.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط