چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۸/۲۸

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی انجام شد؛

اهدای هزار جلد کتاب به شهروندان قزوینی

درافشانی، معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین گفت: شهرداری قزوین به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی هزار جلد کتاب به شهروندان قزوینی اهداء کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی  شهرداری قزوین؛ محمد درافشانی با اعلام این خبر افزود:کتاب‌های اهدایی به شهروندان، بیشتر با موضوعات کودک، نوجوان و عمومی انتخاب شده بود تا مورد استفاده اکثر شهروندان قرار گیرد.

وی اظهار کرد: این اقدام فرهنگی شهرداری در جهت رشد و گسترش فرهنگ کتابخوانی و مطالعه در سطح شهر قزوین انجام شده است، اگر بتوانیم با اجرای برنامه های فرهنگی،طعم شيرين مطالعه را به شهروندان و به ویژه به كودكان و نوجوانان بچشانيم، به طور قطع در ریشه دار شدن فرهنگ مطالعه موفق عمل کرده ایم.

درافشانی اضافه کرد: شهرداری قزوین همواره نسبت به ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی اهتمام داشته است و در راستای ترویج فرهنگ مطالعه تلاش کرده تا با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی شهروندان به ویژه کودکان و نوجوانان را ترغیب به مطالعه کند.

گفتنی است؛ بیست و هشتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران از ۲۴ تا ۳۰ آبان ماه ۱۳۹۹ با شعار «دانایی؛ مانایی» درحال برگزاریست.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط