دوشنبه ۱۳۹۹/۰۹/۲۴

درافشانی:

شهرداری همکاری خوبی در بخش تبلیغات محیطی، با قرارگاه جهادی شهید سلیمانی برای مبارزه با کرونا داشته است

درافشانی،معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین گفت:شهرداری قزوین همکاری خوبی در بخش تبلیغات محیطی با قرارگاه جهادی شهید سلیمانی برای مبارزه با کرونا داشته است.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین؛محمد درافشانی با اعلام این خبر افزود: شهرداری قزوین با تمام ظرفیت تلاش کرده است تا در راستای تحقق مصوبات ستاد کرونای استان قزوین و آگاهی‌بخشی شهروندان همواره همکاری های خوبی را با ستاد کرونا استان قزوین داشته باشد.

وی در ادامه چاپ سه هزار بروشور آموزشی مقابله با ویروس کرونا با هدف اثر بخشی و آگاهی سازی بیشتر را از جمله اقدامات سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین ذکر کرد و گفت:این بروشورهای آموزشی جهت توزیع در محلات شهر قزوین در اختیار  قرارگاه شهید سلیمانی قرار داده شده است.

درافشانی از دیگر اقدامات شهرداری قزوین را چاپ 300 متر بنر اطلاع رسانی،آموزشی و هشدار دهنده در قالب فضاسازی شهری و فضای داخلی قرارگاه جهادی شهید سلیمانی برشمرد.

این مسئول از دیگر همکاری های سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری با قرار گاه جهادی شهید سلیمانی را مساعدت در قالب نصب اسپیس در سطح محلات قزوین با موضوع راهکارهای مقابله موثر با کرونا و در راستای ارتقای سواد سلامت شهروندان ذکر کرد.

وی با بیان این مطلب که نقش شهرداری در قرارگاه جهادی شهید سلیمانی تسهیل گرانه است،گفت: مجموعه مدیریت شهری قزوین در کنار سایر دستگاه های اجرایی در تلاش است تا با استفاده از ظرفیت هایش گام های موثری را در راستای تحقق هر چه بهتر مصوبات ستاد کرونای استان قزوین بردارد.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط