سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۰۲

درافشانی خبر داد:

اولین دوره داوری طرح تجلیل از حافظان قرآن کریم نواحی منفصل شهری قزوین

درافشانی،معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین گفت:همزمان با میلاد باسعادت حضرت زینب(س) و نکوداشت روز پرستار،اولین دوره داوری طرح تجلیل از حافظان قرآن کریم ویژه نواحی منفصل شهری و مناطق کم برخوردار شهر قزوین، برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین؛محمد درافشانی با اعلام این خبر افزود: اولین دوره داوری طرح تجلیل از حافظان قرآن کریم همزمان با شب میلاد با سعادت حضرت زینب (س) در نواحی منفصل شهری قزوین نظیر اندیشه دانش ،اسماعیل آباد،چوبیندر و ... آغاز شد.

وی اظهار کرد:با توجه به همه گیری بیماری کرونا و رعایت دستورالعمل های بهداشتی این دوره  داوری طرح تجلیل از حافظان قرآن کریم از طریق فضای مجازی ( تماس تصویری) در زمینه های حفظ تجوید و ترتیل، داوری می شود.

این مقام مسئول افزود:طرح تجلیل از حافظان قرآن کریم شهر قزوین در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی)  در بحث تربیت 10 میلیون نفر حافظ قرآن کریم و ایجاد انگیزه در حفظ کلام ا... مجید از 29 آذر آغاز و به مدت 12 روز ادامه خواهد داشت.

درافشانی بیان کرد:در این آزمون ۷۵۰ حافظ در رده های سنی کودکان و نوجوانان و بزرگسالان که ۷۰ درصد بانوان و ۳۰ در صد آنان به آقایان اختصاص می یابد، به رقابت می پردازند.

  معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین در خاتمه افزود: در اولین دوره داوری طرح تجلیل از حافظان قرآن کریم،هزار و 800 جزء از محفوظات حافظان کلام وحی داوری انجام می شود.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط