شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۰۶

حجت الاسلام قجر،مسئول ستاد اقامه نماز شهرداری قزوین خبر داد:

آموزش اذان در شهرداری قزوین به صورت مجازی

حجت الاسلام قجر،مسئول ستاد اقامه نماز شهرداری قزوین گفت: آموزش اذان ویژه کارکنان شهرداری و فرزندان آنان به صورت مجازی آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین؛حجت الاسلام عباداله قجر افزود: به دلیل شیوع ویروس کرونا و رعایت پروتکل های بهداشتی آموزش اذان درشهرداری در سال جاری به صورت مجازی در حال برگزاری است.

حجت الاسلام قجر اظهار کرد:دوره آموزش اذان در شش جلسه به صورت مجازی توسط آقای مجید وفاپور از قاریان برجسته استان برگزار می شود.

وی یکی از شیوه‌های ترویج فرهنگ نماز را درجامعه برگزاری مسابقات اذان، قرآن و نماز ذکر کرد و گفت: اهتمام به برگزاری برنامه های آموزشی و بویژه مسابقات اذان که شعار دین مبین اسلام است، می توان استعدادها را مورد شناسایی قرار داد و از ظرفیت افراد خوش صدا در جهت ترویج این فریضه الهی بهره برداری کرد.

حجت الاسلام قجر خاطرنشان کرد: برگزاری آموزش اذان مطمئنا در سوق دادن کودکان و نوجوانان به سمت نماز و جذب آنان به امور دینی موثر hsj.

وی در خاتمه گفت: مسابقه اذان بعد از اتمام دوره آموزشی اذان در ایام فاطمیه در میان کارکنان شهرداری و فرزندان برگزار خواهد an.

پایان پیام.

 

تصاویر مرتبط