چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۱۷

درافشانی، معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین:

اولین مرحله داوری طرح تجلیل از حافظان قرآن ویژه نواحی منفصل شهری بکار خود پایان داد

درافشانی، معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین خبر داد:اولین مرحله داوری طرح تجلیل از حافظان قرآن کریم شهر قزوین ویژه نواحی منفصل شهری و مناطق کم برخودار بکار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین؛محمد درافشانی افزود: با توجه به همه گیری بیماری کرونا و رعایت دستورالعمل های بهداشتی این دوره  داوری طرح تجلیل از حافظان قرآن کریم از طریق فضای مجازی ( تماس تصویری) در زمینه های حفظ تجوید و ترتیل، داوری شد.

وی اظهار کرد: در این مرحله از داوری که با استقبال قابل توجه حافظان کلام وحی ساکن در نواحی منفصل برگزار شد، 21 مؤسسه قرآنی از 13 ناحیه منفصل شهری و مناطق کم برخوردار شرکت داشتند و 525 نفر حافظ در قالب هزار و 230 جزء موفق به کسب نمره قبولی در این آزمون شدند.

درافشانی خاطرنشان کرد:در این طرح 17 نفر از داوران مهد قرآن کریم استان  قزوین در طی 12 روز  و 198 نفر ساعت و به منظور رعایت دستورالعمل های بهداشتی قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا از طریق فضای مجازی به داوری پرداختند.

وی در خاتمه افزود:طرح تجلیل از حافظان قرآن کریم شهر قزوین ویژه نواحی منفصل شهری و مناطق کم برخودار در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی)  در بحث تربیت 10 میلیون نفر حافظ قرآن کریم و ایجاد انگیزه در حفظ کلام ا... مجید برگزار شد.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط