پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۱۶

حبیبی، معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین:

حضرت فاطمه زهرا (س) جوهره دین اسلام و کوثرِ ولایت است

حبیبی، معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین گفت: حضرت فاطمه زهرا(س) جوهره دین اسلام و کوثر ولایت است.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین؛ منوچهر حبیبی در آئین تجلیل از "آئینه های استقامت" ویژه برنامه تجلیل از همسران جانبازان قطع نخاعی و رونمایی از دو کتاب «بدرقه باران» و «عاقبت بخیر» و نماهنگ «سکوی انتظار» ضمن تبریک فرارسیدن میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) افزود:در بیان ابعاد شخصیتی حضرت فاطمه(س) زبان قاصر است، روز میلاد با سعادت این بزرگوار به نام مقام شامخ مادر نامگذاری شده که به طور قطع هیچ واژه ای شیرین تر، اثرگذار تر و پُر مسماتر آن نمی توان یافت.

وی با بیان این مطلب که اصلاح جامعه در گرو نقش آفرینی زنان است، اظهار کرد: دامنِ تربیتی مادر، بهترین مدرسه ای است که کودک در آن‌ جا تربیت میشود، همواره ثابت شده است که تربیت صحیح و اصولی منجر به کاهش آسیب های اجتماعی می شود.

حبیبی اضافه کرد: در طول تاریخ ثابت شده است، هر زمان زنان ورود جدی و موثری در حوزه  آموزش و تربیت داشته اند، شاهد رقم خوردن اتفاقات مثبت در سطح جامعه بوده ایم.

وی خاطرنشان کرد: زنان نقش کلیدی و مهمی در دفاع مقدس داشتند، مهمترين نقش زنان در هشت سال دفاع مقدس، اعزام فرزندان و همسران خود به میدان جنگ و پشتیبانی از آنان بود.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط