پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۱۶

داودی، رئیس شورای اسلامی شهر قزوین:

صبر و استقامت خانواده شهداء و جانبازان همیشه برای ما مثال زدنی است

داودی، رئیس شورای اسلامی شهر قزوین گفت: صبر و استقامت خانواده شهداء و جانبازان همیشه برای ما مثال زدنی است.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین؛ حکمت اله داودی در مراسم "آئینه های استقامت"ویژه برنامه تجلیل از همسران جانبازان قطع نخاعی و رونمایی از دو کتاب «بدرقه باران» و «عاقبت بخیر» افزود: ترویج فرهنگ غنی دفاع مقدس و تکریم شهداء، جانبازان و تمامی رزمندگان کشور و خانواده ایشان همواره از اولویت های مجموعه مدیریت شهری و شورای اسلامی شهر قزوین است.

وی اضافه کرد: آنچه داریم مدیون شهداء و جانبازان هستیم و هرگز نباید ایثار و جانفشانی آنان از یاد ما برود، لذا تجلیل از همسران جانبازان قطع نخاعی به پاس نقش ویژه ای که آنان در التیام درد و مشقت های جانبازان داشته و دارند، برگزاری این مراسم در دستور کار شهرداری قزوین قرار گرفت.

داودی اضافه کرد: قدردانی از خانواده شهدا در دستور کار شورای اسلامی شهر و شهرداری قزوین دارد، قبل از شیوع ویروس کرونا هر هفته با چند خانواده شهید دیدار بعمل می آوردیم که متاسفانه در حال حاضر به علت عدم شیوع ویروس کرونا انجام نمی شود.

وی در پایان ضمن قدردانی برای برگزاری «آئین تجلیل همسران جانبازان قطع نخاعی» اظهار امیدواری کرد که این برنامه ها تدوام داشته باشد.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط