سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۱/۲۱

درافشانی:

برگزاری مراسم روزهای فرهنگی ایران در بوسنی و هرزگوین همزمان با سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

درافشانی، معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین از برگزاری روزهای فرهنگی ایران در کشور بوسنی و هرزگوین همزمان با چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد.

به گزارش روابط سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین؛ محمد درافشانی با اعلام این خبر افزود: این مراسم با مشارکت رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در کشور بوسنی و هرزگوین، سازمان فرهنگی ورزشی، اجتماعی و ورزشی و سازمان زیبا سازی شهرداری قزوین، در نهم ماه فوریه مقارن با 22 بهمن ماه (ساعت ۱۸ به وقت ایران) برای ایرانیان مقیم و دیگر ملیت های علاقه مند به فرهنگ و هنر ایران اسلامی از شهر سارایوو پخش خواهد شد.

وی اظهار کرد: در این ویژه برنامه علاوه بر سخنرانی سفیر جمهوری اسلامی ایران و رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران، گروه موسیقی فرهنگ به سرپرستی محمد حسین یزدی قطعاتی از موسیقی را اجرا خواهند کرد.

درافشانی اضافه کرد: ویژه برنامه روزهای فرهنگی ایران به طور مستقیم از طریق صفحات مجازی نمایندگی فرهنگی کشورمان در بوسنی و هرزگوین پخش می‌شود.

وی درخاتمه خاطرنشان کرد: به طور قطع برگزاری چنین برنامه‌هایی در تحکیم و تقویت روابط دوستانه دو کشور همسایه نقش بسزایی دارد.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط