چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۲/۲۲

درافشانی:

لزوم توجه جدی متولیان فرهنگی بر استفاده از ظرفیت هنرمندان بومی شهر قزوین

درافشانی، معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین بر لزوم توجه جدی متولیان فرهنگی شهر قزوین بر استفاده از ظرفیت های هنرمندان بومی کهن شهر تاریخی قزوین تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین؛محمد درافشانی در مراسم افتتاحیه نمایشگاه جشن سالانه عکاسان قزوین که به مناسبت گرامیداشت هفته هنر انقلاب اسلامی در پیاده راه فرهنگی سبزه میدان با فاصله گذاری اجتماعی برگزار شد، افزود: حمایت از هنرمندان بومی منجر به  تشویق و ایجاد انگیزه در آنان می شود، لذا تمامی دستگاه های اجرایی به ویژه متولیان فرهنگی باید از این موضوع حمایت جدی داشته باشند.

وی با بیان این مطلب که نگاه اقتصادی به هنر، موجب پویایی فرهنگ و هنر می‌شود از متولیان فرهنگی خواست تا به مقوله مهم اقتصاد هنر توجه ویژه داشته باشند و با خرید آثار هنری از هنرمندان حمایت کنند.

درافشانی تصریح کرد: خوشبختانه در نمایشگاه جشن سالانه عکاسان قزوین، آثار بسیار خوبی در سطح ملی وجود دارد.

این مقام مسئول در خاتمه گفت: سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین بعنوان متولی حمایت از هنرمندان بومی، تلاش کرده است همواره حامی آنان باشد، امیدوارم با همکاری متولیان فرهنگی بتوانیم با حمایت از هنرمندان و استفاده از ظرفیت های هنرمندان بومی، اتفاقات خوبی را برای شهر قزوین رقم بزنیم.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط