دوشنبه ۱۴۰۰/۰۳/۱۷

درافشانی:

انتخاب شهرداری قزوین در خدمت رسانی به زائرین اربعین حسینی به عنوان یکی از استان های معین، نشان از ظرفیت بالای استان دارد

درافشانی،معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین گفت: انتخاب شهرداری قزوین در خدمت رسانی به زائرین اربعین حسینی به عنوان یکی از استان های معین، نشان از ظرفیت بالای استان دارد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین؛محمد درافشانی در دیدار سرهنگ مهدی‌ طاهرخانی رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان قزوین با اشاره به مسئولیت اجتماعی سازمان فرهنگی خاطر نشان کرد: شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر قزوین همواره با تاکید بر به کار گیری تمام ظرفیت های موجود در مسیر خدمت رسانی به زائران و عاشقان اهل بیت علیهم السلام این مهم را عاملی برای تبیین اهداف عالی انقلاب اسلامی برشمردند.

درافشانی افزود: انتخاب شهرداری قزوین در جهت خدمت رسانی به زائرین اربعین حسینی به عنوان استان معین، نشان از ظرفیت بالای استان قزوین دارد که به همت تمامی کارکنان، مسئولین و مردم شریف قزوین رقم می خورد.

در ادامه این دیدار، مهدی طاهرخانی رئیس ستاد عتبات عالیات استان، شهرداری قزوین را یکی از ارکان برگزاری مراسم بزرگ اربعین حسینی عنوان کرد و گفت: اینکه یک پای برنامه های اربعین حسینی در سالهای گذشته به همت مسئولین شهری قزوین و حضور تاثیرگذار ناوگان شهری و خدمات ارائه شده به زائران محترم در قزوین رقم می خورد، جای بسیار افتخار و تبریک دارد و انتظار داریم مسئولین کشوری شرایط و تسهیلات لازم را برای این رزمایش معنوی فراهم نمایند.

طاهرخانی خاطر نشان کرد: طرح بنای نور به عنوان نقطه عطفی در راهبرد عالی ستاد در قزوین به همت همه ی مردم و مسئولین محترم نیازمند می باشد که این  وقف جاری و عمل کوثرانه با همکاری و مشارکت بانک رسالت در سراسر کشور به اجرا خواهد در آمد.

لازم به ذکر است،در دیدار سرهنگ مهدی‌ طاهرخانی رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان قزوین با درافشانی معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین، پیرامون همکاری متقابل‌ تاکید شد.

گفتنی است، در این دیدار طی مکاتبات صورت گرفته شده، فی ما بین ستاد عتبات عالیات استان قزوین و سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قزوین مقرر گردید خدماتی در قالب بستر فضای مجازی و ظرفیت های موجود به عاشقان اهل بیت علیهم السلام ارائه شود.

پایان پیام.

 

تصاویر مرتبط