چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۶/۱۰

به مناسبت هفته فرهنگی قزوین؛

مسابقات دارت کارکنان شهرداری قزوین برگزار شد

به مناسبت هفته فرهنگی قزوین،مسابقات دارت کارکنان شهرداری قزوین در سالن ورزشی کوثر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین؛ارتقاء سطح سلامت و روحیه کارکنان ،ایجاد نشاط اجتماعی از اهداف برگزاری این مسابقات بود،این مسابقه برای کارکنان هم جنبه آموزشی و نیز جنبه رقابتی به همراه داشت.

بنابراین گزارش؛در این مسابقه بیش از 70 شرکت‌کننده در دو گروه؛ بانوان و آقایان با یکدیگر رقابت کرده و نفرات اول تا چهارم هر گروه جوایز نفیسی از سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی دریافت خواهند کرد.

این گزارش می افزاید:این مسابقه دارت به همت سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین بارعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد که در پایان این مسابقات،نفرات اول تا چهارم بخش بانوان و آقایان به صورت مجزا معرفی شدند و از آنها تجلیل خواهد شد.

گفتنی است،در بخش مسابقه دارت بانوان «عفت اكبرزاده از شهرداري مركز، بهناز حاجي رفيعي ها از شهرداري منطقه 3، فرزانه سيفي از سازمان پسماند و محدثه عليخاني از معاونت عمراني» و در بخش  مسابقه دارت آقایان «سعيد عابدينيان از سازمان فرهنگي ،اجتماعی و ورزشي شهرداری،صالح عبداللهي از سازمان آتش نشاني،ناصر شهسواري از سازمان اتوبوسراني و محمد رضا عبدلي از سازمان عمران» موفق به کسب مقام‌های اول تا چهارم شدند.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط