پنجشنبه ۱۴۰۰/۰۶/۱۸

مسابقه کتابخوانی نماز ویژه کارکنان شهرداری قزوین و سازمان های وابسته برگزار شد

مسابقه کتابخوانی نماز ویژه کارکنان شهرداری قزوین و سازمان های وابسته برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین؛  منبع این مسابقه، کتاب «پرسمان نماز» بود و پی دی اف این کتاب نیز در اختیار کارکنان شهرداری قزوین و سازمان های وابسته قرار گرفت.

بنابراین گزارش؛ در این مسابقه ۳۴۰ نفر از کارکنان ثبت نام کرده بودند، بدلیل وضعیت کرونایی و دور کاربودن کارکنان و قطع شدن سامانه، حدود ۱۲۰ نفر موفق به شرکت در مسابقه شدند.

این گزارش می افزاید: طی برنامه ریزی های انجام شده افرادی که موفق به شرکت در مسابقه نماز نشده اند،می توانند بعد از اطلاع رسانی ستاد اقامه نماز شهرداری قزوین، در این مسابقه شرکت کنند.

بنابراین گزارش؛ البته از میان 120 شرکت کننده به قید قرعه پنج نفر انتخاب شدند که در آینده نزدیک جوایزی به آنان اهداء خواهد شد .

این گزارش می افزاید: این مسابقه در جهت انجام برنامه های سالیانه ستاد اقامه نماز و همچنین افزایش سطح آگاهی دینی کارکنان به صورت الکترونیکی برگزار شد که تأثیر بسزایی در کاهش هزینه ها و اتلاف وقت داشت.

گفتنی است؛ این مسابقه توسط ستاد اقامه نماز شهرداری قزوین با همکاری معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه‌انسانی شهرداری، سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری و سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری قزوین برگزار شد.

پایان پیام.

 

تصاویر مرتبط