شنبه ۱۳۹۳/۰۶/۰۸

همزمان با اولين روز از هفته قزوين رخ داد؛

مشارکت چندين هزاران نفري قزويني‌ها در همايش پياده‌روي خانواده

سومين جشنواره روز قزوين فرصتي شد تا پايتخت پياده روي جهان بازهم در ورزش همگاني سرآمد شود.

 

شهردار قزوين در همايش بزرگ پياده روي خانواده با ابراز خرسندي از رخداد بزرگ ورزشي در هفته قزوين گفت: مشارکت چندين هزار نفري قزويني ها در همايش پياده روي خانواده نشاندهنده ي اهميتي است که قزويني ها به ورزش همگاني و هفته بزرگداشت قزوين مي دهند.
به گزارش روابط عمومي سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين؛ مسعود نصرتي در همايش پياده روي خانواده با ابراز خرسندي از اينکه هفته قزوين براي قزويني ها بسيار ارزشمند است، افزود: گنجاندن همايش بزرگ پياده روي خانواده در کنار برنامه هاي متنوع هفته قزوين که به مدت 10 روز به طول مي انجامد 180 هزار نفر بازديد کننده را به خود مي بيند.
وي با تأکيد بر اينکه همايش پياده روي جزو برنامه هاي ثابت روز قزوين به شمار مي آيد، ادامه داد: مشارکت هيأت ورزشهاي همگاني در کنار شهرداري و سازمان فرهنگي ورزشي نشاندهنده ي اهتمام مسئولان مربوطه به ارتقاء روحيه نشاط و شادابي در بين شهروندان قزويني است.
اين مقام مسئول با تأکيد براينکه اگر برنامه هاي ورزش همگاني در تمام شهرهاي کشور به صورت مستمر اجرا شود در کاهش امراض روحي و رواني و نيز معضلات اجتماعي مؤثر خواهد بود، اضافه کرد: قزوين نيز نه تنها در شهريور ماه بلکه در طول سال همايشهاي مختلف ورزشي را برگزار مي کند و شهروندان در آنها مشارکت دارند.
شهردار قزوين در اين همايش به جوايز درنظر گرفته شده يک خودرو سواري نيز اضافه کرد.
قزويني ها 15 کيلومتر پياده روي کردند
در ادامه مراسم امير رضايي رئيس هيأت ورزشهاي همگاني استان قزوين در اين همايش با بيان اينکه شهروندان در مسير رفت و برگشت، 15 کيلومتر را پياده روي کردند، ادامه داد: در اين برنامه شهرداري قزوين با مشارکت هيأتها و کميته هاي ورزشي استان برنامه هاي متنوع و شادي را براي شهروندان تدارک ديدند.
وي در ادامه به بالندگي ورزش همگاني بانوان اشاره کرد و گفت: برگزاري همايشها و شرکت در مسابقات مختلف از اهداف وبرنامه هاي کميته بانوان است و ضمن اينکه در بخش کودکان و بزرگسالان حرفي براي گفتن دارند براي مسابقات کشور ژاپن نيز آماده مي شوند.
بنابراين گزارش؛ قزويني ها در اين برنامه از مقابل دانشگاه آزاد اسلامي تا بوستان باراجين(فدک) را پياده روي کردند.
گفتني است در اين همايش علي مجدآرا رئيس فدراسيون ورزشهاي همگاني، معاون سياسي و امنيتي استاندار، رئيس و اعضاي شوراي شهر، شهردار، فرمانده نيروي انتظامي استان، مدير عامل سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين، مدير کل ورزش و جوانان و مديران شهري حضور داشتند و پس از پايان همايش مراسم قرعه کشي يک دستگاه خودرو، 14 سفر زيارتي، دوچرخه، لوازم خانگي و... انجام شد.
پايان پيام  

 

تصاویر مرتبط