شنبه ۱۴۰۰/۰۸/۰۱

درافشانی خبر داد:

گرامیداشت میلاد حضرت محمد (ص) با برگزاری جشن های رسول مهربانی در شهر قزوین

درافشانی،معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین از برگزاری جشن های رسول مهربانی به مناسبت گرامیداشت میلاد میلاد رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) و هفته وحدت در سطح شهر قزوین به صورت مشارکتی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین؛محمد درافشانی افزود:ویژه برنامه های هفته وحدت و سالروز میلاد حضرت محمد (ص) به منظور تقویت حس همدلی و نوع دوستی در میان عموم مردم،ايجاد نشاط اجتماعي و تعمیق ارزش های دینی در دستور کار شهرداری قزوین قرار گرفته است.

وی اظهار کرد: از جمله برنامه های شهرداری قزوین به مناسبت گرامیداشت سالروز میلاد پیامبر نبی اکرم (ص) و هفته وحد، جشن رسول مهربانی است که شنبه و یکشنبه، یکم و دوم آبان ماه سال جاری ساعت 16 در موزه چهلستون برگزار می شود.

درافشانی از اجرای برنامه های شاد مذهبی و فرهنگی در بوستان گلسار و ناحیه منفصل شهری چوبیندر توسط اتوبوس گردشگری خبر داد و گفت:این برنامه ها یکم و دوم آبان ماه در راستای ایجاد شور و نشاط معنوی در شهروندان با حضور هنرمندان بومی اجرا می شود.

وی خاطرنشان کرد:همچنین ویژه برنامه قرآنی مسیر سبز قرآن و عترت (قافله نور) بعد از نماز و مغرب عشاء در این ایام خجسته با مشارکت سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین در مسجد محمد رسول الله برگزار خواهد شد.

وی از دیگر برنامه های سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری در این ایام فرخنده به برگزاری جشن رسول مهربانی ویژه کودکان کار اشاره کرد که ساعت 14:30 در ورزشگاه معلم شهر قزوین برگزار می شود.

درافشانی برگزاری جشن رسول مهربانی در مسجد احمد بیگ با همکاری حوزه بسیج حیدر کرار و در شهرک مینودر با همکاری حوزه بسیج صیاد شیرازی را از دیگر اقدامات سازمان برشمرد.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط