دوشنبه ۱۴۰۰/۰۸/۰۳

اشدری،عضو شورای اسلامی شهر قزوین:

ابزار هنر در انتقال پیام ارزشی و انقلابی بسیار موثر است

اشدری،عضو شورای اسلامی شهر قزوین گفت:هنر می تواند در انتقال پیام ارزشی و انقلابی بسیار موثر باشد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین؛فاطمه اشدری در مراسم تجلیل از هنرمند و دست اندرکار نمایش میدانی« راحیل» که در استانداری قزوین برگزار شد،افزود: نمایش « راحیل» در تحلیل درست مردم از نقش مدافعان حرم و سردار سلیمانی در نجات مردم سوریه بسیار تعیین کننده بوده است.

اشدری ضمن تجلیل از هنرمندی بانوان در نمایش راحیل،افزود: اعضای شورای اسلامی شهر قزوین درحمایت از هنرمندان بومی کوتاهی نخواهد کرد و تلاش می کنیم در حد توان زمینه بروز استعدادهای محلی را مهیا کنیم.

وی خاطرنشان کرد: جوانان،امروز با شعار مدیران راضی نمی شوند و رفتار و عمل ما را نظاره و سپس قضاوت می کنند و اگر به جای پشت میز نشینی زمینه بروز استعدادهایشان را فراهم کنیم،مطمئنا برای خود و دیگران هم کارآفرینی خواهد کرد.

اشدری ضافه کرد: هویت دادن به جوانان بدون تردید دستاوردهای خوبی بدنبال خواهد داشت و اگر مدیران به جای شعار دادن بتوانند در عمل از جوانان و فعالیتهای هنری آنها حمایت کنند می توانیم شاهد نتایج ارزشمندی باشیم.

وی در خاتمه گفت: بسیار خرسندیم که هنرمندان قزوین توانستند در نمایش میدانی و فاخر«راحیل» توانمندی و استعدادهای هنری خود را به نمایش گذاشته و کاری اثرگذار را ارائه کنند که خوشبختانه با استقبال مردم روبرو شد.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط