یکشنبه ۱۳۹۰/۰۷/۰۳

محمد نجار، وزيرکشور:

کار موفق شهرداري محصول کار گروهي است

کار موفق شهرداري محصول فعاليت گروهي است، شهر قزوين داراي پيشينه غني فرهنگي و تاريخي است و باتوجه به قابليت هاي آن، مي توان در اين استان کارهاي ارزشمندي کرد .

 

محمد مصطفي نجار وزير کشور در آيين افتتاحيه و بهره برداري از پنج پروژه شاخص و مهم شهرداري قزوين که با حضور و نمايندگان مردم قزوين در مجلس، استاندار، شهردار ومديران ارشد استاني و شهري و نمايندگان رسانه ها در سالن اجتماعات قائم منطقه دو شهرداري برگزار شد با اشاره به آغاز سال تحصيلي و هفته دفاع مقدس گفت : تعليم و تزکيه با هم موجب تعالي افراد مي شود .
مصطفي نجار با اظهار اينکه کار موفق شهرداري محصول فعاليت گروهي است، تصريح کرد : شهر قزوين داراي پيشينه غني فرهنگي و تاريخي است و باتوجه به قابليت هاي آن، مي توان در اين استان کارهاي ارزشمندي کرد .
وي با اشاره به اينکه فرصت خدمتگزاري توفيقي براي مديران است که بايد خدمت بدون منت ارايه کنند، افزود : عدالت ايجاب مي کند توسعه متوازن همراه با برنامه ريزي صورت گيرد .
وزير کشور با اعلام اينکه در سفرهاي استاني دولت نهم و دهم، اقدامات خوبي صورت گرفته است، اظهار كرد: بايد با کمک همگان کارهاي باقيمانده اجرايي شود در سفرهاي دوره چهارم برنامه هاي جديدي تدوين شود.
وي با اشاره به صدور مجوز هفت هزار ميليارد تومان اوراق مشارکت براي شهرداري ها در سال 90 ، افزود: اينکه کشور به کارگاه سازندگي تبديل شده باعث خوشحالي است .
مصطفي نجار با اظها راينکه مردم سالاري ديني الگوي جديد مديريتي در دنيا محسوب مي شود، افزود : نظام استکبار و صهيونيست ها از کارآمدي اين نظام مردمي هراس دارند و ترور دانشمندان ايراني نشانگر استيصال روحي دشمن است .
وزير کشور با تاکيد براينکه دولت به خدمت به مردم کمر همت بسته است، اظهارکرد: دولت بر ساخت مسکن مهر و ايجاد اشتغال 2 ميليون و 500 هزار نفري در سال جاري اهتمام جدي دارد .
مصطفي نجار با اشاره به برگزاري انتخابات مجلس شوراي اسلامي در 12 اسفند 90 گفت : اين نظام بر آمده از آراي مردم مبتني بر اسلام است و اين نقطه اقتدار ماست که دشمن بيشترين ضريه را از آن خورده است .
وزير کشور راهبرد اساسي نظام را مشارکت حداکثري در انتخابات اعلام کرد و گفت: مردم با حضور خودشان همانند 29 انتخابات ديگر اقتدار خود را به جهانيان نشان خواهند داد .
وي با اظهار اينکه وظيفه ما صيانت از آراي مردم بستر سازي براي برگزاري اتخابات سالم است، افزود: وزارت کشور درحوزه هاي فضاي سبز ، حمل و نقل و... بدنبال الگو سازي درمرحله عمل است .
پايان پيام

 

تصاویر مرتبط