شنبه ۱۳۹۹/۰۶/۲۲

سیده منیره قوامی:

مشکلات حوزه سرمایه گذاری در کمیسیونی ویژه بررسی و حل شود

برای حل مشکلات حوزه سرمایه گذاری در شهر قزوین باید کمیسیونی ویژه تشکیل شود.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ سیده منیره قوامی سخنگوی پارلمان محلی قزوین طی سخنانی در جلسه شورا که با حضور شهردار قزوین برگزار شد گفت: سرمایه گذاری های صورت گرفته در شهرداری قزوین در گذشته، يا تكميل نشده اند و به سرانجام نرسيده اند و يا قراردادها ناقص بوده و یا طوری تنظیم شده که شهرداری قزوین متضرر شده است.

وی با تأکید بر این مطلب که باید موضوعات مرتبط با سرمایه گذاری در کمیسیونی ویژه بررسی شود تا بتوانیم پروژه ها را به سرانجام برسانیم. خواستار بررسی موضوعات سرمایه گذاری در کمیسیون مالی- اقتصادی شورا شد و گفت: می توان این بخش را به موضوعات مالی و اقتصادی اضافه کرد.

قوامی خاطرنشان کرد: اگر در حوزه سرمایه گذاری مشکلاتی وجود دارد و اینکه موفق عمل نشده است، همه مقصر هستیم و نباید همه قصور را برگردن یک شخص انداخت.

رییس کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورای اسلامی شهر قزوین در ادامه سخنانش با اشاره به گزارش پيشرفت عمراني پروژه هاي شهرداري بيان كرد: در حال حاضر طبق اطلاعات بدست آمده در پروژه های خُرد پیشرفت ۵۰ درصدی و در پروژه های کلان پیشرفت ۲۵ درصدی مشاهده می شود که در شرایط بد اقتصادی و بحران جای قدردانی دارد.

سخنگوی شورای اسلامی شهر قزوین درخصوص سهم مالک و شهرداری پیرامون تفکیک زمین خواستار رعایت و اجرای قانون شد
 
پایان پیام/

تصاویر مرتبط