پنجشنبه ۱۳۹۹/۰۷/۲۴

صدور پیام تسلیت رییس شورای اسلامی شهر و شهردار قزوین به مناسبت فرا رسیدن ۲۸ صفر

حکمت اله داودی رییس شورای اسلامی شهر و سیاوش طاهرخانی قزوین طی پیامی فرا رسیدن سالروز رحلت پیامبر اکرم حضرت محمد مصطفی (ص) و شهادت دو اختر تابناک آسمان امامت و ولایت امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع) را تسلیت گفتند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ متن پیام به شرح زیر است:
باسمه تعالی
پیامبر گرامی اسلام و اهل بيت وی، آيينه تمام نمای صفات جمال و جلال حقّ اند. آنان، پيشوايان بشر به سوی فضايل و ارزش های متعالی انسانی و الهی اند و آشنايی با ابعاد گوناگون شخصيت و زندگی اين رهبران الهی، بهترين توشه سالکان راه حقيقت و پاکبازان طريق سعادت و کمال است.

گام گذاشتن در مسیر معرفت و حقانیت ائمه می‌تواند جهان بشریت را به سوی سعادت دنیوی و اخروی نزدیک کرده و مسیر توحید و تقوی را به ما نشان دهد.

اینجانبان فرا رسیدن ۲۸ صفر ایام رحلت جانکاه پیامبر مهربانی و رحمت(ص)، و شهادت مظلومانه‌ امام حسن مجتبی (ع) و شهادت غریبانه‌ هشتمین آفتاب آسمان امامت و ولایت، حضرت امام رضا (ع) را به تمامی مسلمانان به خصوص مردم ولایتمدار شهر قزوین تسلیت عرض می نماییم.

امید است در سایه توجهات حضرت ولیعصر(عج) و عنایت خداوند متعال، توفیق پیروی از کلام حق و سیره اهل بیت (ع) در تمامی جنبه های زندگی به خصوص در راستای رشد و تعالی انسانیت را داشته باشیم.

حکمت اله داودی رییس شورای اسلامی شهر قزوین

سیاوش طاهرخانی شهردار قزوین

 

پایان پیام/

تصاویر مرتبط