سه‌شنبه ۱۳۹۹/۰۹/۰۴

فصیحی رامندی:

فروش پروژه ستاره پونک به صلاح نیست

با توجه به غیر واقعی بودن قیمت کارشناسی شده، به صلاح نیست که پروژه ستاره پونک واگذار شود.

 فرج اله فصیحی رامندی رییس کمیسیسون مالی_ اقتصادی پارلمان محلی قزوین در جلسه شورا که با دستور کار بررسی لوایح شهرداری برگزار شد، اظهار داشت: با لایحه شهرداری قزوین پیرامون واگذاری پروژه ستاره پونک با قیمت کارشناسی ۳۲۹ میلیارد تومان مخالف هستم؛ چرا که معتقدم قیمت کارشناسی شده واقعی نیست.

وی افزود: می توان این پروژه را با وضعیت موجود ۴۵۰ میلیارد تومان به فروش رساند و از طرفی اگر ملک را نگه داریم، با وجود سود جرایم، ارزش ملک از جریمه بانک بیشتر خواهد بود.

رییس کمیسیون مالی_اقتصادی شورای اسلامی شهر قزوین با بیان اینکه طی ۵ سال اخیر ارزش این پروژه سه برابر شده است، افزود: بنده با واگذاری این پروژه مخالف هستم؛ چراکه ارزش ملک روز به روز در حال افزایش است و اگر می خواهیم واگذاری انجام شود باید دوباره قیمت گذاری شود و با قیمت فعلی به صلاح نیست پروژه ستاره پونک را واگذار کنیم.

فصیحی رامندی همچنین در خصوص نامه شهرداری قزوین مبنی برافزایش ۲۰۰ درصدی سرمایه در بانک شهر، گفت: در کمیسیون مالی_ اقتصادی با بررسی جوانب کار مقرر شد تا با حضور شهردار قزوین و نماینده شهرداری در بانک شهر این موضوع بررسی و نسبت به آن تصمیم گیری شود.
 
پایان پیام/

تصاویر مرتبط